OL68G5E-R52
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
OL68G5E-R52
JLCPCB Part #
C3372965
Package
Plugin,D3xL9mm
Description
500mW 6.8Ω Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D3xL9mm Through Hole Resistors ROHS