OC1K472E
MFR.Part #
OC1K472E
JLCPCB Part #
C6346219
Description
-55℃~+230℃ -800ppm/℃~0ppm/℃ 1W 4.7kΩ Ceramic Resistor ±10% 插件,D7.9xL16.5mm Through Hole Resistors ROHS