OC1K271E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
OC1K271E
JLCPCB Part #
C7321537
Package
Plugin,D7.9xL16.5mm
Description
-55℃~+230℃ -800ppm/℃~0ppm/℃ 1.2W 270Ω Ceramic Resistor ±10% 插件,D7.9xL16.5mm Through Hole Resistors ROHS