OC1K151E
MFR.Part #
OC1K151E
JLCPCB Part #
C5817200
Description
-55℃~+230℃ -800ppm/℃~0ppm/℃ 1.2W 150Ω Ceramic Resistor ±10% Plugin,D7.9xL16.5mm Through Hole Resistors ROHS