MOX-H-025002FE
MFR.Part #
MOX-H-025002FE
JLCPCB Part #
C2620478
Package
Plugin
Description
50W 50kΩ ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS