MOX-G-022505FE
MFR.Part #
MOX-G-022505FE
JLCPCB Part #
C2620417
Package
Plugin
Description
25MΩ 40W ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS