MOX-F-025003FE
MFR.Part #
MOX-F-025003FE
JLCPCB Part #
C2620487
Package
Plugin
Description
25W 500kΩ ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS