MOX-F-021003F
MFR.Part #
MOX-F-021003F
JLCPCB Part #
C3431541
Description
-55℃~+180℃ 100kΩ 25W Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D19.6xL76.2mm Through Hole Resistors ROHS