MOX-F-011505F
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
MOX-F-011505F
JLCPCB Part #
C3463935
Package
Plugin,D19.6xL76.2mm
Description
-55℃~+180℃ 15MΩ 25W Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D19.6xL76.2mm Through Hole Resistors ROHS