MOX-3-135006FE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
MOX-3-135006FE
JLCPCB Part #
C3481500
Package
Plugin,D8.8xL79.8mm
Description
-55℃~+210℃ 4W 500MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D8.8xL79.8mm Through Hole Resistors ROHS