MOX-3-121004J
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
MOX-3-121004J
JLCPCB Part #
C3511731
Package
Plugin,D7.9xL79.2mm
Description
-55℃~+210℃ 1MΩ 7.5W Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D7.9xL79.2mm Through Hole Resistors ROHS