MOX-2-12-1005J
MFR.Part #
MOX-2-12-1005J
JLCPCB Part #
C19397854
Package
Plugin
Description
-55℃~+210℃ 10MΩ 5W Thick Film Resistor ±25ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors