MOX-2-12-1005F
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
MOX-2-12-1005F
JLCPCB Part #
C19606288
Package
Plugin
Description
-55℃~+210℃ 10MΩ 5W Thick Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors