MOX-2N-131005FE
MFR.Part #
MOX-2N-131005FE
JLCPCB Part #
C2648540
Package
Plugin,D8.8xL54.4mm
Description
-55℃~+210℃ 10MΩ 3W Thick Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D8.8xL54.4mm Through Hole Resistors ROHS