MOX-2-135004JE
MFR.Part #
MOX-2-135004JE
JLCPCB Part #
C3431619
Package
Plugin,D7.9xL53.8mm
Description
-55℃~+210℃ 3W 5MΩ Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D7.9xL53.8mm Through Hole Resistors ROHS