MOX-2-127504F
MFR.Part #
MOX-2-127504F
JLCPCB Part #
C3408035
Package
Plugin,D7.9xL53.8mm
Description
-55℃~+210℃ 5W 7.5MΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D7.9xL53.8mm Through Hole Resistors ROHS