MOX-2-123015FE
MFR.Part #
MOX-2-123015FE
JLCPCB Part #
C3539884
Package
Plugin,D7.9xL53.8mm
Description
-55℃~+210℃ 30.1MΩ 5W Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D7.9xL53.8mm Through Hole Resistors ROHS