MOX-2-121007FE
MFR.Part #
MOX-2-121007FE
JLCPCB Part #
C2642665
Package
Plugin,D7.9xL53.8mm
Description
-55℃~+210℃ 1000MΩ 5W Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D7.9xL53.8mm Through Hole Resistors ROHS