MOX-1-135110FE
MFR.Part #
MOX-1-135110FE
JLCPCB Part #
C3429290
Package
Plugin,D7.9xL28.6mm
Description
-55℃~+210℃ 2W 511Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D7.9xL28.6mm Through Hole Resistors ROHS