MOX-1-131001FE
MFR.Part #
MOX-1-131001FE
JLCPCB Part #
C3542203
Package
Plugin,D7.9xL28.6mm
Description
-55℃~+210℃ 1kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D7.9xL28.6mm Through Hole Resistors ROHS