MOX-1-123005F
MFR.Part #
MOX-1-123005F
JLCPCB Part #
C3538727
Package
Plugin,D7.9xL28.6mm
Description
-55℃~+210℃ 2.5W 30MΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D7.9xL28.6mm Through Hole Resistors ROHS