MOX-1-121002J
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
MOX-1-121002J
JLCPCB Part #
C3438264
Package
Plugin,D7.9xL28.6mm
Description
-55℃~+210℃ 10kΩ 2.5W Thick Film Resistor ±25ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL28.6mm Through Hole Resistors ROHS