MOX97021004FVE
MFR.Part #
MOX97021004FVE
JLCPCB Part #
C2641599
Package
Plugin,D8.5xL152mm
Description
-55℃~+225℃ 19.4W 1MΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D8.5xL152mm Through Hole Resistors ROHS