MOX94021007FTE
MFR.Part #
MOX94021007FTE
JLCPCB Part #
C2641999
Package
Plugin,D8xL77mm
Description
-55℃~+225℃ 1000MΩ 11.7W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D8xL77mm Through Hole Resistors ROHS