MOX93021007GTE
MFR.Part #
MOX93021007GTE
JLCPCB Part #
C3397097
Package
Plugin,D8.2xL52mm
Description
-55℃~+225℃ 1000MΩ 7.8W Metal Oxide Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D8.2xL52mm Through Hole Resistors ROHS