MOX-750422005F1
MFR.Part #
MOX-750422005F1
JLCPCB Part #
C5675382
Package
Plugin,D3.6xL20.8mm
Description
-55℃~+210℃ 20MΩ 700mW Thick Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ Plugin,D3.6xL20.8mm Through Hole Resistors