MOX-750231007G
MFR.Part #
MOX-750231007G
JLCPCB Part #
C3551966
Package
Plugin,D4.2xL22.4mm
Description
-55℃~+220℃ 1000MΩ 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D4.2xL22.4mm Through Hole Resistors ROHS