MOX-750231003F1
MFR.Part #
MOX-750231003F1
JLCPCB Part #
C5775553
Package
Plugin,D4.2xL22.4mm
Description
-55℃~+210℃ 100kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ Plugin,D4.2xL22.4mm Through Hole Resistors