MOX-750231001FE
MFR.Part #
MOX-750231001FE
JLCPCB Part #
C5800143
Package
Plugin,D4.2xL22.4mm
Description
-55℃~+210℃ 1W 1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ Plugin,D4.2xL22.4mm Through Hole Resistors ROHS