MOX-750225005FE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
MOX-750225005FE
JLCPCB Part #
C3380824
Package
Plugin,D3.6xL20.8mm
Description
-55℃~+220℃ 50MΩ 700mW Thick Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.6xL20.8mm Through Hole Resistors ROHS