MOX70031002AZE
MFR.Part #
MOX70031002AZE
JLCPCB Part #
C3572162
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 插件,D2.7xL7mm Through Hole Resistors ROHS