MOX70031001BZE
MFR.Part #
MOX70031001BZE
JLCPCB Part #
C3465581
Description
-55℃~+125℃ 1kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 插件,D2.7xL7mm Through Hole Resistors ROHS