MOX70031000BYE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
MOX70031000BYE
JLCPCB Part #
C3405414
Package
Plugin,D2.7xL7mm
Description
-55℃~+125℃ 100Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 插件,D2.7xL7mm Through Hole Resistors ROHS