MOX500470RJKE
MFR.Part #
MOX500470RJKE
JLCPCB Part #
C3532349
Description
-55℃~+155℃ 3W 470Ω Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL14.5mm Through Hole Resistors ROHS