MOX5004221JSE
MFR.Part #
MOX5004221JSE
JLCPCB Part #
C3449339
Description
-55℃~+155℃ 3W 4.22kΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL14.5mm Through Hole Resistors ROHS