MOX5002213GSE
MFR.Part #
MOX5002213GSE
JLCPCB Part #
C3541282
Description
-55℃~+155℃ 221kΩ 3W Metal Oxide Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D5.2xL14.5mm Through Hole Resistors ROHS