MOX5001001FKE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
MOX5001001FKE
JLCPCB Part #
C3355072
Package
Plugin,D5.2xL14.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 3W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±350ppm/℃ 插件,D5.2xL14.5mm Through Hole Resistors ROHS