MOX-400239007FE
MFR.Part #
MOX-400239007FE
JLCPCB Part #
C3429129
Package
Plugin,D4.2xL14.8mm
Description
-55℃~+220℃ 750mW 9000MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.2xL14.8mm Through Hole Resistors ROHS