MOX-400233903JE
MFR.Part #
MOX-400233903JE
JLCPCB Part #
C3392730
Package
Plugin,D4.2xL14.8mm
Description
-55℃~+220℃ 390kΩ 750mW Thick Film Resistor ±25ppm/℃ ±5% 插件,D4.2xL14.8mm Through Hole Resistors ROHS