MOX-400232505FE
MFR.Part #
MOX-400232505FE
JLCPCB Part #
C3500254
Package
Plugin,D4.2xL14.8mm
Description
-55℃~+220℃ 25MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.2xL14.8mm Through Hole Resistors ROHS