MOX-400231009JE
MFR.Part #
MOX-400231009JE
JLCPCB Part #
C3518994
Package
Plugin,D4.2xL14.8mm
Description
-55℃~+220℃ 100000MΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D4.2xL14.8mm Through Hole Resistors ROHS