MOX-400231007JE
MFR.Part #
MOX-400231007JE
JLCPCB Part #
C2642777
Package
Plugin,D4.2xL14.8mm
Description
-55℃~+110℃ 1000MΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Plugin,D4.2xL14.8mm Through Hole Resistors ROHS