MOX-400221004FE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
MOX-400221004FE
JLCPCB Part #
C3441195
Package
Plugin,D3.6xL13mm
Description
-55℃~+220℃ 1MΩ 350mW Thick Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.6xL13mm Through Hole Resistors ROHS