MOX200006654FE
MFR.Part #
MOX200006654FE
JLCPCB Part #
C3357358
Package
Plugin,D2.2xL6.5mm
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.65MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.2xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS