MOX200002505JE
MFR.Part #
MOX200002505JE
JLCPCB Part #
C3396412
Package
Plugin,D2.2xL6.5mm
Description
-55℃~+155℃ 250mW 25MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.2xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS