MOX200002004FE
MFR.Part #
MOX200002004FE
JLCPCB Part #
C3392748
Package
Plugin,D2.2xL6.5mm
Description
-55℃~+155℃ 250mW 2MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.2xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS