MOX200001205JE
MFR.Part #
MOX200001205JE
JLCPCB Part #
C2647115
Package
Plugin,D2.2xL6.5mm
Description
-55℃~+155℃ 12MΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.2xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS