MOX200001007JE
MFR.Part #
MOX200001007JE
JLCPCB Part #
C6306834
Package
Plugin,D2.2xL6.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1000MΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D2.2xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS