MOX-200001006F
MFR.Part #
MOX-200001006F
JLCPCB Part #
C19511471
Package
Plugin,D2.2xL6.5mm
Description
-55℃~+155℃ 100MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.2xL6.5mm Through Hole Resistors