MOX200001005CE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
MOX200001005CE
JLCPCB Part #
C3399545
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.25% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS